Круглий стіл з питань виникнення та напрямів вирішення спорів про податки

30 вересня 2009 року в м. Ірпінь на базі Науково-дослідного інституту фінансового права Національного університету державної податкової служби України за участю Державної податкової адміністрації України відбувся
круглий стіл на тему: “Спори про податки: причини виникнення та напрями їх вирішення”.

На засіданні круглого столу були присутні як представники податкових органів, зокрема Власенко Сергій Володимирович – народний депутат України, постійний представник ДПА України у Верховній Раді України; Трофімова Лариса Віталіївна – директор Юридичного департаменту ДПА України, к. ю. н.; Каменська Ніна Петрівна – головний державний податковий інспектор Юридичного департаменту ДПА України, к. ю. н. та інші. Також були присутні представники судових та правоохоронних органів, зокрема Усенко Євгенія Андріївна – суддя Вищого адміністративного суду України; Мазуренко Максим Миколайович – слідчий відділу Білоцерківської ДПІ УМП ДПА у Київській області, старший лейтенант податкової міліції та інші. У роботі “Круглого столу” прийняли участь науковці, викладачі, експерти та молоді професіонали з обговорюваних питань, зацікавлені студенти, були представники і інших навчальних закладів України.
У ході обговорення актуальних питань, пов’язаних з оподаткуванням, кожен із присутніх погодився з тим, що для більш чіткого виконання вимог законодавства та зменшення кількості порушень у цій галузі необхідно вжити заходів, спрямованих на вдосконалення взаємодії підрозділів органів державної податкової служби, усунення недоліків щодо колізійності податкового законодавства, зокрема питань, пов’язаних з ПДВ тощо.