Міжнародний науково-практичний семінар "Проблеми удосконалення законодавства і практики протидії злочинності у сфері господарської діяльності"

Міжнародний науково-практичний семінар 10 грудня 2009 року
 на базі Національного університету державної податкової служби України відбувся Міжнародний науково-практичний семінар
. Співорганізаторами науково-практичного заходу були Науково-дослідний інститут фінансового права та кафедра організації оперативно-розшукової діяльності факультету підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів податкової міліції Національного університету державної податкової служби України.

Роботу семінару відкрила Л. Л. Тарангул (проректор з наукової роботи). Із доповідями виступили представники Державної податкової адміністрації України: Й. В. Бучинський (заступник начальника податкової міліції – начальник Слідчого управління податкової міліції, генерал-майор податкової міліції); В. Р. Жвалюк (генерал-полковник податкової міліції у відставці); Л. В. Трофімова (директор Юридичного департаменту); О. М. Розум (проректор з питань підготовки кадрів податкової міліції, генерал-майор податкової міліції).

Також активну участь у роботі науково-практичного заходу взяли: В. П. Присяжнюк (начальник УМВС України в Житомирській області, генерал-майор міліції); І. П. Катеринчук (начальник УМВС України в Чернігівській області, генерал-майор міліції); представники офіцерського складу податкової міліції з різних регіонів України; представники вищих навчальних закладів України та науково-дослідних установ; викладачі, курсанти, студенти Національного університету державної податкової служби України.

Науково-дослідний інститут фінансового права був співорганізатором науково-практичного семінару в межах планової НДР „Напрями удосконалення протидії діяльності суб’єктів господарювання з ознаками фіктивності”, яка проводиться у 2009–2011 роках. Крім членів авторського колективу та інших працівників Інституту (П. І. Заруби, В. В. Лисенка, С. І.  Федчук, І. Є. Криницького, О. А. Лукашева, А. А. Нечай, Ю. П. Доценка, Н. Л. Ковтунович, В. В. Рибачка, М. К. Ворошило, А. В. Бодюка), у роботі семінару взяв учать представник замовника НДР від ДПА України – В. І. Лобов, начальник відділу Головного управління податкової міліції.

У ході активного обговорення виступів присутніми науковцями, практиками, викладачами та курсантами було ухвалено рекомендації науково-практичного семінару „Проблеми удосконалення законодавства і практики протидії злочинності у сфері господарської діяльності”.

Кращі тези доповідей учасників Міжнародного науково-практичного заходу опубліковані до початку роботи семінару у збірнику наукових праць „Проблеми удосконалення законодавства і практики протидії злочинності у сфері господарської діяльності”.