Електронний аудит: світові надбання та вітчизняні реалії

Е-50 Електронний аудит: світові надбання та вітчизняні реалії: збірник матеріалів науково-практичного круглого столу, 26 жовтня 2018 р.. Ірпінь: НДІ фіскальної політики, 2018. 64 с.

Збірник містить матеріали науково-практичного круглого столу «Електронний аудит: світові надбання та вітчизняні реалії», який відбувся 26 жовтня 2018 року.

У публікації розкрито теоретико-правові засади функціонування інституту електронної перевірки, досліджено світову практику проведення е-аудиту, охарактеризовано спеціалізоване програмне забезпечення аналізу даних як необхідна складова проведення е-аудиту та надано пропозиції щодо вдосконалення контрольно-перевірочної функції фіскальних органів завдяки впровадженню е-аудиту.

Видання розраховане на науковців, викладачів, працівників органів державної влади, студентів та аспірантів, а також усіх, хто цікавиться окресленою проблематикою.

Редакційна колегія не завжди поділяє позицію авторів.

За точність викладеного матеріалу відповідальність покладається на авторів.

Завантажити pdf