Актуальні проблеми забезпечення національної безпеки та спрощення процедур міжнародної торгівлі : збірник тез науково-практичної інтернет-конференції, м. Ірпінь – м. Хмельницький, 11-24 вересня 2017 року. Хмельницький: Науково-дослідний центр митної справи, 2017. – 138 с.

У збірнику опубліковано тези доповідей науково-практичної Інтернет-конференції «Актуальні проблеми забезпечення національної безпеки та спрощення процедур міжнародної торгівлі». Публікації відображають результати наукових пошуків авторів, присвячені висвітленню актуальних питань: забезпечення національної та митної безпеки України в умовах глобалізації; сприяння міжнародній торгівлі у контексті спрощення митних процедур; аналізу ризиків в системі митного контролю; запровадження і розвитку інституту УЕО в Україні та світі; правового та організаційного забезпечення системи заходів із запобігання і протидії митним правопорушенням на кордоні України.

Матеріали, включені до збірника, можуть становити інтерес як для науковців, викладачів, аспірантів, студентів, так і для практиків – фахівців з митної справи.

Завантажити в форматы pdf