Співробітники інституту взяли участь у Міжнародній конференції «Практика та проблеми застосування податкового законодавства»

15 листопада у Києві відбулась Міжнародна конференція «Практика та проблеми застосування податкового законодавства», організована Асоціацією платників податків України (АППУ), яка стала майданчиком для компетентного діалогу її учасників з метою аналізу основних проблем з питань оподаткування. Конференція зібрала представників бізнесу, громадських організацій, органів виконавчої влади, парламентаріїв, авторитетних міжнародних та українських експертів для обговорення важливих проблем платників податків.

У конференції взяли участь: Президент АППУ Валентина Арбузова, Міністр фінансів України Юрій Колобов, Голова комітету ВРУ з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики Віталій Хомутиннік, народний депутат України Ксенія Ляпіна, Голова Національного банку України Сергій Арбузов, Голова Держмитслужби України Ігор Калєтнік, віце-президент Національного союзу платників податків США Пітт Сепп, Генеральний секретар Асоціації платників податків Європи Майкл Єгар, Віце-президент Асоціації платників податків Канади Скотт Хенніг, Директор «Інституту економіки та прогнозування НАН України» Валерій Геєць та ін. Науково-дослідний інститут фінансового права був представлений в.о. директора Серебрянським Дмитром Миколайовичем, який виступив з науковою доповіддю на тему: Окремі аспекти удосоконалення адміністрування податків в Україні.

Завантажити доповідь (PDF)