Засідання НПКС „Подолання мінізації податкових зобовʼзань як чинник детінізації економіки України”

Шановні колеги!
9 листопада 2012 року Науково-дослідний інститут фінансового права Національного університету ДПС України та Національної академії правових наук України проводить засідання науково-практичного круглого столу „Подолання мінімізації податкових зобов'язань як чинник детінізації економіки України”.
Тематичні напрями науково-практичного круглого столу:
1. Нормативно-правове забезпечення подолання мінімізації податкових зобов'язань: стан і перспективи вдосконалення.
2. Оцінка тінізації економічних процесів в Україні внаслідок мінімізації податкових зобов'язань.
3. Взаємодія органів ДПС України з іншими органами державної влади щодо попередження та боротьби з ухиленням від оподаткування.
4. Зарубіжний досвід та діяльність міжнародних організацій у сфері попередження та боротьби з ухиленням від оподаткування.
 Для участі в роботі круглого столу необхідно до 2 листопада 2012 року подати до оргкомітету заявку учасника.
За матеріалами науково-практичного круглого столу буде опублікований збірник тез доповідей. Тези (до 3 с.) у друкованому та електронному вигляді подавати до 2 листопада 2012 року.
Реєстрація учасників: з 9 30–10 00.
Початок круглого столу: о 10 00.
Закінчення: о 14 00.
Місце проведення: м. Ірпінь, вул. Садова, 53а, Національний університет державної податкової служби України (конференц-комплекс).
Координатор круглого столу – Онуфрик Маріанна Святославівна – вчений секретар НДІ фінансового права, 0 (4597) 605-52.