ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО СЕМІНАРУ

20 жовтня 2016 року в рамках науково-дослідної роботи «Зарубіжний досвід матеріального і соціального забезпечення працівників державних органів та перспективи його впровадження в роботу фіскальної служби » відбулося засідання науково-методичного семінару. На засіданні було заслухано доповідь кандидата педагогічних наук, доцента кафедри цивільного права та процесу ННІ права Університету ДФС України Обривкіної Оксани Миколаївни, яка акцентувала увагу на положеннях Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889-VIII що стосуються соціального забезпечення державних службовців та вказала на ряд суперечностей цих норм з чинним законодавством. Між учасниками семінару було досягнуто згоди щодо актуальності висвітлених ідей та необхідності посилення впливу нових знань на процес формування відповідного напряму державної політики.