ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Фінансове право у ХХІ сторіччі»

Шановні колеги!
Науково-дослідним інститутом фінансового права
Національного університету державної податкової служби України
за підтримки Державної фіскальної служби України

11 грудня 2015 року розпочато роботу

ІІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції

«Фінансове право у ХХІ сторіччі»

Напрями роботи інтернет-конференції:

Секція 1. Концептуальні засади розвитку фінансового права.

Секція 2. Правове забезпечення бюджетних відносин в умовах виходу з економічної кризи.

Секція 3. Правове регулювання суспільних відносин у сфері оподаткування на сучасному етапі.

Секція 4. Правові засади фінансового контролю та протидії корупції.

На сторінці інтернет-конференції учасники можуть ознайомитися із тезами доповідей за тематикою секцій та прокоментувати їх.

Обговорення доповідей з 11.12.2015 р. по  18.12.2015 р.

За матеріалами роботи наукового заходу буде сформоване мережеве електронне видання, яке буде до 25.12.2015 року розміщене на офіційному сайті Науково-дослідного інституту фінансового права та на сторінці інституту в Facebook.com/NDIFP

Запрошуємо всіх учасників інтернет-конференції до обговорення