Парламентські слухання на тему «Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу»

30 вересня 2015 року на виконання Постанови Верховної Ради України від 15 липня 2015 року № 621-VIII «Про проведення парламентських слухань на тему «Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу» відбулися парламентські слухання де були висвітлені основні проблеми розвитку підприємництва в Україні.
У межах співпраці Науково-дослідного інституту фінансового права з Комітетом Верховної Ради з питань промислової політики та підприємництва директор інституту Дмитро Серебрянський взяв участь у даному заході. Потрібно відзначити, що колектив інституту брав безпосередню участь у формуванні рекомендацій до парламентських слухань «Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу».
Щиро сподіваємося  на подальшу ефективну співпрацю з комітетами Верховної Ради України та бізнес-середовищем України з метою  формування конкурентоспроможної економіки України.
Фото: https://www.facebook.com/IndustryCommittee