Відбулася Вчена рада Науково-дослідного інституту фінансового права

23 червня 2015 року в Науково-дослідному інституті фінансового права відбулося засідання Вченої ради, на якому, відповідно до порядку денному, розглянули наступні питання:

1.  Про стан виконання науково-дослідних робіт за плановими темами дослідження

(Під час розгляду питання заслухано доповіді керівників авторських колективів про стан та перспективи виконання науково-дослідних робіт, що виконуються інститутом відповідно до Тематичного плану)

2. Про проміжні результати діяльності інституту та основні напрями подальшої роботи

3. Про функціонування журналу «Фінансове право»

(В процесі розгляду питання  директором інститут представлено інформацію щодо  функціонування журналу «Фінансове право», що являється фаховим журналом юридичного профілю  та винесено на розгляд окремі статистичні данні випусків даного журналу)

4. Про стан виконання дисертаційних робіт співробітниками інституту

(В процесі розгляду питання Вченою радою заслухано доповіді наукових працівників інститут щодо здійснення ними дисертаційних  робіт)

5. Про внесення змін до положень про структурні підрозділи інституту

6. Про рекомендацію до друку результатів наукових досліджень.

(В процесі роботи розглянуто матеріали та заслухано доповіді, щодо рекомендації до друку науково-аналітичних доповідей та методичних рекомендацій що розроблені працівниками в межах виконання планових наукових досліджень)

7.  Розгляд інших матеріалів.