Співробітництво з провідними вищими навчальними закладами України

З метою наукової та навчально-виховної співпраці з провідними вищими навчальними закладами в. о. завідувача науково-дослідної лабораторії № 1 “Проблем нормативно-правового забезпечення фінансових відносин” Тимченко Л. Д. взяв участь у роботі Державної екзаменаційної комісії щодо захисту магістерських робіт студентів юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка у якості голови.
Необхідно зазначити, що це перший випуск студентів англомовної дворічної магістерської програми Legal Regulation of Public Administration and Human Rights”, що була запроваджена юридичним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка у співпраці з Університетом Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва) та мала на меті підготовку фахівців з поглибленим вивченням законодавства ЄС щодо забезпечення реалізації та захисту прав людини в сфері публічного управління.