Міжнародна науково-практична конференція «Бюджетно-податкова політика та регіональний розвиток України»

22 травня науковці інституту взяли активну участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференція «Бюджетно-податкова політика та регіональний розвиток України», присвяченій ювілею та 30-річчю наукової діяльності першого проректора з наукової діяльності, перспективного розвитку та інновацій, д.е.н., професора Л.Л. Тарангул., що проходила на базі Національному університету ДПС України.

Робота конференції була присвячена актуальним питанням, пріоритетними з яких були:

-       Концептуальні засади бюджетно-податкової політики в сучасних умовах

-       Бюджетне та податкове регулювання регіонального розвитку

-       Формування та оцінка податкового потенціалу регіону: теоретичні та практичні аспекти

-       Актуальні проблеми та перспективи реформування податкової системи України

-       Інституційне забезпечення податкового менеджменту в Україні

-       Нормативно-правові засади функціонування системи оподаткування: європейський досвід та Україна

За матеріалами конференції видано збірник тез.

Інформаційний ресурс: http://nusta.com.ua/8-novini/1073-mizhnarodna-nukovo-praktichna-konferentsiya-byudzhetno-podatkova-politika-ta-regionalnij-rozvitok-ukrajini