Працівники НДІ фінансового права прийняли участь у тематичному семінарі з Питань європейської інтеграції

20-21 травня 2015 року працівники НДІ фінансового права прийняли участь у тематичному семінарі з Питань європейської інтеграції, що проводився Дипломатичною академією України при Міністерстві закордонних справ України відповідно до плану-графіка підвищення кваліфікації працівників органів державної влади у сфері зовнішніх відносин на 2015 рік, затвердженого наказом МЗС України від 13 лютого 2015 року № 37.

Під час семінару піднімались актуальні питання соціально-економічного розвитку України в контексті європейської інтеграції. Особливу увагу було приділено таким питанням:

1.                     Сучасні цілі та завдання європейської інтеграції для України, її економічні аспекти;

2.                     Політико-правові реформи в контексті європейської інтеграції;

3.                     Законодавче забезпечення європейської інтеграції;

4.                     Роль громадського суспільства в процесі євроінтеграції;

5.                     Енергетичний сектор України в інтеграційних процесах;

6.                     Співробітництву між Україною та ЄС у сфері безпеки та оборони.

Підчас обговорення працівники інституту ділилися  ідеями та положеннями розробленими під час роботи над науково-дослідною темою “Економіко-правові наслідки адаптації податкового законодавства в умовах коригування плану дій Угоди про асоціацію між Україною та ЄС”, що виконується інститутом на замовлення ДФС України.

Найбільш жвава дискусію відбулася в процесі обговорення ролі громадського суспільства в інтеграційних процесах з Віце-президентом Американської торгівельної палати Тарасом Качкою.

За результатами семінару працівники інституту отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.