Колектив інституту прийняв участь у роботі ХІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених

Колектив  інституту прийняв участь у роботі ХІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених
13-14 березня 2014 року колектив   інституту брав участь у роботі ХІ Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених «Економічний і соціальний розвиток України в ХХІ столітті: національна візія та виклики глобалізації» у Тернопільському національному економічному університеті. Відкриваючи засідання, ректор ТНЕУ, завідувач кафедри податків і фіскальної політики, доктор економічних наук, професор Андрій Ігорович Крисоватий підкреслив важливість проблематики, що виносилася на обговорення.

Організатором цьогорічної конференції є Рада молодих вчених ТНЕУ. Співорганізаторами виступили: Карагандинський державний технічний університет, Інститут економіки національної академії наук Азербайджану, Вроцлавський економічний університет та Білоруський державний економічний університет. Конференція проходила в пленарному й секційному режимах.

На пленарному засіданні було заслухано та обговорено наукові доповіді, що стосувалися: концептуальних засад управління, інформаційно-аналітичного аспекту, можливостей проведення фіскальної девальвації в малій відкритій економіці, макротрендів 2014 року, зовнішньоекономічної діяльності України.

Зокрема, в обговоренні активну участь взяли члени колективу Науково-дослідного інституту фінансового права:
Вдовиченко Артем Миколайович підняв проблематику можливостей проведення фіскальної девальвації в малій відкритій економіці на прикладівипаді України (завантажити тези доповіді).
Питання причин та фіскальних наслідків деформації зовнішньоторговельної статистики України розглянув у своєму виступі Зубрицький Артур Ігорович (завантажити тези доповіді).
Смірнова Олександра Миколаївна розкрила особливості нового підходу у визначенні обєкту оподаткування податком на прибуток підприємств в України.
Шевчук Сергій Васильович звернувся до питання державного регулювання та стратегічних орієнтирів інноваційного розвитку України (завантажити тези доповіді).
Заочно від колективу Науково-дослідного інституту фінансового права участь взяли:
Огороднікова Ірина Ігорівна: доповід на тему «Податкове законодавство та практика оподаткування земельних ділянок зарубіжних країн» (завантажити тези доповіді).
Стадник Марина Вікторівна: доповід на тему «Відмінності нарахування амортизації в податковому та бухгалтерському обліку та шляхи їх усунення».