toc Рубрики

Міжнародна діяльність

     Одним з найважливіших напрямів наукової роботи є співпраця з зарубіжними колегами, обмін досвідом щодо вивчення та наукового обґрунтування тих чи інших досліджуваних питань. Науковці інституту постійно здійснюють активну міжнародну діяльність, налагоджують тісну співпрацю з провідними ученими зарубіжних країн.

      Так, завідуючий відділу дослідження міжнародного досвіду оподаткування, д. ю. н., професор Тимченко Л. Д. є членом Дисертаційної ради FD02.013 при Бакинському державному університеті (юридичний факультет) (м. Баку, Азербайджан). Протягом 2016 року він взяв участь у захисті 2 докторських дисертацій та 7 дисертацій на здбуття наукового ступеня доктора філософії (право) у статусі члена Дисертаційної ради FD02.013. Крім того, 3 червня 2016 р. Професор Тимченко Л. Д. став учасником Міжнародної конференції, присвяченої 93-й річниці з дня народження Алієва Г.А., яка була організована юридичним факультетом Бакинського державного університету. У контексті обміну міжнародним досвідом Тимченко Л.Д. представив англійською мовою доповідь на тему «Позиції Європейського суду з прав людини відносно проведення антитерористичних операцій».

      Старший науковий співробітник відділу досліджень організаційно-правового забезпечення фінансової безпеки, к. ю. н. Огороднікова І. І. взяла участь у Міжнародній науково-проктичній конференції «Розвиток юридичної науки: проблеми та перспективи», яка відбулася 3- 6 травня 2016 р. у м. Кошице (Словацька Республіка). У коференції взяли участь науковці - представники України, Болгарії, Словаччини. Під час коференції особливу увагу було зосереджено на проблематиці та здобутках юридичної освіти і науки України та країн-членів ЄС в аспекті Договору про асоціацію, проблемам сучасного стану функціонування національної правової системи України та шляхам їх вирішення.